118 نفر تاکنون برای انتخابات در2 شهر قانم شهر و ارطه و روستاهای بخش مرکزی شهرستان ظرف 3 روز ثبت نام کردند

علی پیرفلک امروز در سومین روز از ثبت نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با اشاره به اینکه مراحل اجرائی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از بیست و یکم فروردین آغازگردید، اظهارداشت: ثبت نام داوطلبان در 25 مرکز پیشخوان دولت در شهر و 32 مرکز آی سی تی در روستاها درحال انجام می باشد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون، 118 نفر در شهر و روستای قائم شهر ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد 42 نفر در شهرهای قائم شهر و ارطه  و همچنین 76 نفر در بخش مرکزی تا کنون اقدام به نام نویس کردند.
وی تعداد ثبت نام شدگان قائم شهر را، 26 نفر اعلام و اذعان داشت: از این تعداد 14 نفر نهایی و 12 نفر  در مرحله پیش ثبت نام قرار دارند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان قائم شهرهمچنین تعداد ثبت نام شدگان شهر ارطه را 16 نفر که ازاین تعداد 7 نفر نهایی و 9 نفر پیش ثبت نام کردند، خبرداد.
پیرفلک با اشاره به اینکه زمان ثبت نام نهایی داوطلبان از 26 فروردین تا یک اردیبهشت سال جاری است، اظهارداشت: مشخصات ثبت نام شدگان نهایی توسط هیات اجرائی به مراکز 4 گانه برای استعلام و تایید ارسال و پس از پاَسخ این مراکز، برای انجام مراحل بعدی اقدام می کنند.
وی بیان کرد: در قائم شهر با توجه به جمعیت 196 هزار و 500 نفر ، 11 نفر اعضای شورای شهر و در شهر ارطه 5 نفر انتخاب می شوند.
پیرفلک با اشاره به تشکیل 11 کمیته برای برگزاری انتخابات شهر و روستا ، گفت: برای برگزاری انتخابات سالم، عادلانه ،قانونمند وایجاد زیرساخت های لازم برای حضور پرشور ومشارکت مردمی تمهیداتی اتخاذ گردید.
وی تاکیدکرد: برای برگزاری انتخابات در شهرستان هیچ مشکلی وجود ندارد و این با همکاری و تعامل همه عوامل اجرائی بوده است.
رئیس ستاد انتخابات قائم شهر از برآورد حدود 200 شعبه اخذ رای برای شهر و روستا خبر داد و افزود: زمان تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از 16 خرداد بمدت یک هفته می باشد.
 
مقالات
نقد تحلیلی شوراها ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲, ۲۰.۰۷
نقد تحلیلی شوراها
در اهمیت و لزوم شورا ها همین بس که در کتاب آسمانی قرآن که همانا دستورالعمل زندگانی انسان ها به سوی رستگاری است. سوره ای به نام
عدم یکپارچگی در نظام مدیریت شهری ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۲, ۱۹.۴۵
عدم یکپارچگی در نظام مدیریت شهری
در خصوص شهر تعاریف مختلفی را می توان ارائه داد. موضوع بحث این است که اگر بخواهیم یکی از موارد تعریف شهر را عنوان کنیم. پیچیدگی
آتش بس مسئولين تنها راه خدمت صادقانه به شهرو شهروندان ساروي است
در آستانه تبليغات انتخابات شوراي اسلامي شهر ساري هستيم متأسفانه فضاي كنوني برخورد مسئولين شهر و داوطلبان انتخابات شوراي شهر
همه باهم در تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی کوشا باشیم
یک سال به پایان رسید و سالی جدید آغاز شد و برگ زرینی دیگر از دفتر ملتی قهرمان ورق خورد. نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب
نوابغی جدید در عرصه انتخابات شوراها!
اگر این روزها نگاهی به روزنامه ها و مجلات و یا بازدیدی از سایت های استانی داشته باشیم با انواع و اقسام مقالاتی روبرو می شویم