اعضای هیئت اجرایی انتخابات در چالوس معرفی شدند

فرماندار چالوس از انتخاب هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.سید قدیر رضایی از انتخاب هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد. وی افزود: محسن میردار، هوشنگ زندکریمی، حسن ردایی، حمزه شیخ‌الاسلامی، اسحاق میارکیانی، علی‌اصغر کلارستاقی‌نژاد، محمد میار نعیمی و محمد لطفی‌نژاد به عنوان هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان چالوس انتخاب شدند.

وی ادامه داد: آمادگی لازم در حوزه شهرستان چالوس برای برگزاری انتخابات در کلیه حوزه‌های انتخاباتی وجود دارد.

این مسئول ادامه داد: بخشداری‌های بخش مرکزی، مرزن‌آباد و کلاردشت نیز با تمام توان و تلاش خود آماده برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند.

رضایی تصریح کرد: از کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌خواهیم از تبلیغات زودهنگام خودداری کنند تا شاهد برگزاری انتخابات با نشاط و حضور گسترده مردم در 24 خرداد سال‌جاری باشیم.

وی گفت: امسال حماسه سیاسی جلوتر از حماسه اقتصادی توسط مردم ولایت‌مدار ایران انجام می‌شود.

وی نقش رسانه‌ها در برگزاری پر شکوه انتخابات را اثرگذار خواند و تصریح کرد: تبیین، تشویق و هدایت مردم به منظور خلق حماسه بزرگ از مهم‌ترین رسالت اصحاب رسانه در انتخابات است.

رضایی با اشاره به اهمیت خلق حماسه سیاسی در سال‌جاری اظهار کرد: انتخابات رکن اساسی جامعه در راستای برقراری مردم‌سالاری دینی و رعایت حقوق ملت است و باید به نحو مطلوب و شایسته از آن استفاده شود.

وی با تصریح بر اینکه تمام مسیرهای خلق حماسه سیاسی در سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری برای تمام جامعه تبیین شده است، افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ راه مردم و مسئولان در راستای اجرای انتخاباتی پرشور و سالم است.

فرماندار چالوس با بیان اینکه انتخابات یک فرصت برای ملت ایران است، خاطرنشان کرد: حضور آگاهانه، پر شور و انتخاب افرادی اصلح همدلی و اتحاد ملت و مسئولان را به دشمنان نظام نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: مسئولان و مدیران اجرایی در دوران انتخابات اجازه استفاده از امکانات و تجهیزات دولتی به نفع کاندیداهای خاصی را ندارند.

/فارس

 
مقالات
نقد تحلیلی شوراها ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲, ۲۰.۰۷
نقد تحلیلی شوراها
در اهمیت و لزوم شورا ها همین بس که در کتاب آسمانی قرآن که همانا دستورالعمل زندگانی انسان ها به سوی رستگاری است. سوره ای به نام
عدم یکپارچگی در نظام مدیریت شهری ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۲, ۱۹.۴۵
عدم یکپارچگی در نظام مدیریت شهری
در خصوص شهر تعاریف مختلفی را می توان ارائه داد. موضوع بحث این است که اگر بخواهیم یکی از موارد تعریف شهر را عنوان کنیم. پیچیدگی
آتش بس مسئولين تنها راه خدمت صادقانه به شهرو شهروندان ساروي است
در آستانه تبليغات انتخابات شوراي اسلامي شهر ساري هستيم متأسفانه فضاي كنوني برخورد مسئولين شهر و داوطلبان انتخابات شوراي شهر
همه باهم در تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی کوشا باشیم
یک سال به پایان رسید و سالی جدید آغاز شد و برگ زرینی دیگر از دفتر ملتی قهرمان ورق خورد. نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب
نوابغی جدید در عرصه انتخابات شوراها!
اگر این روزها نگاهی به روزنامه ها و مجلات و یا بازدیدی از سایت های استانی داشته باشیم با انواع و اقسام مقالاتی روبرو می شویم