انتخاب شهردار جدید ساری بزرگترین اتفاق سال 91

انتخاب شهردار جدید ساری بزرگترین اتفاق سال 91دكتراحمدی انتخاب شهردار جدیدساری رااتفاق بزرگ درسال 91 دانست وافزود:با این کار بارقه امید در مردم بوجود آمد ونگاه مردم نسبت به شهر,شورا وشهرداری ساری بهتر شده ویقینا مردم با امید بیشتری در انتخابات شرکت می کنند و با اينكه اولين كسي كه از شهردار ساري دعوت كردم اين سمت را بپذيرد چرا كه رضايت مردم را مي بينم.
وی بیان داشت:با توجه به اینکه اولین انتخابات پس از جریان 88 را درپیش داریم این انتخابات در نوع خود مهم است ونیاز است تا کاندیداها دقت بیشتری داشته باشند.
احمدی با اشاره به اهمیت حضوردرانتخابات گفت:همانطور که امام خمینی فرمودند :ملاک رای مردم است همه باید نسبت به امر انتخابات تمکین کنیم وچون انتخابات شوراها بارییس جمهوری تقارن پیدا کرده است چیزی از شور وهیجان انتخابات شورا نمی کاهد.
عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه با افزایش تعداداعضای شورا تنوع عقیده ها وسلیقه ها بیشتر می شود گفت:به همان اندازه ممکن است اختلافات بیشتر شود در نتیجه نیاز است تا کاندیداها مسایل اخلاقی را رعایت کنندتا انتخابات براساس قانون برگزارشود.
وی با اشاره به افزایش تعداد اعضای شورای شهر در دوره آینده گفت : قانون مصوب کرده که شهرهای بالای 250هزار نفر باید 13نفرعضو شورا باشند .
عضو شورای شهر ساری بیان داشت:شرط موفقیت در اعضای شورای شهر ساری این است که افراد پس از انتخاب از سوی مردم ,اختلافات را کنار بگذارند وبا مشورت همدیگر تقسیم کار کنند,در نتیجه یقینا 13نفر با موفقیت بیشتری همراه خواهند بود.
وی افزود:با توجه به اینکه شهر ساری ,شهر بزرگی نیست ومردم غالبا یکدیگررا می شناسندونسبت به سوابق وعملکرد افراد آگاهی دارند آنچه که دارای اهمیت می باشد توجه مردم به چند فاکتور مانند پاک دامنی ,پاک دستی , تحصیلات وسوابق مدیریتی در افرادی است که انتخاب می کنند.
احمدی بیان داشت:با توجه به اینکه شورای شهر یک پارلمان شهری لست وهرچه عملکرد بهتر داشته باشد آثارو برکات بهتری در شهر خواهد داشت به مردم توصیه می کنم که دنبال کیفیت وانتخاب بهترباشند.
وی در باره مخالفت هایی که بر علیه شهردار بیان می شود گفت:طبیعی است وقتی که تغییرات بوجود می آید ممکن است یک طیفی با عملکرد شهردار مخالف باشندوبنده به عنوان موافق شهردار عرض می کنم که مخالفین هم حق دارند که اظهار نظر کنند واز حق رای برخوردارند.
احمدی افزود:وباید به همه آنها احترام گذاشت اما آنچه که مسلم است عملکرد خوب شهردار که سبب رضایتمندی مردم شده می باشد وبرای اعضای شورای شهر که نماینده مردم هستند ملاک رضایتمندی آنان خواهد بود.
وی بیان داشت :چون مردم راضی هستند مانیز وظیفه داریم که از شهردار حمایت کنیم و جریان های سازمان یافته مخالف شهردار آنقدر جدی نیست ومردم در آینده تشخیص می دهند که چه کسانی موافق وچه کسانی مخالف شهردار هستند ویقینا به جریان موافق شهردار رای خواهند داد.
عضو شورای شهر ساری افزود:جریان خدمت رسانی به مردم که شش ماه است وسيع تر شده است باید ادامه یابد وبا توجه به اینکه خودم از عبوری برای سمت شهرداری دعوت کردم,هیچ مشکلی برسر این مسئله نمی بینم.

 
مقالات
نقد تحلیلی شوراها ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲, ۲۰.۰۷
نقد تحلیلی شوراها
در اهمیت و لزوم شورا ها همین بس که در کتاب آسمانی قرآن که همانا دستورالعمل زندگانی انسان ها به سوی رستگاری است. سوره ای به نام
عدم یکپارچگی در نظام مدیریت شهری ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۲, ۱۹.۴۵
عدم یکپارچگی در نظام مدیریت شهری
در خصوص شهر تعاریف مختلفی را می توان ارائه داد. موضوع بحث این است که اگر بخواهیم یکی از موارد تعریف شهر را عنوان کنیم. پیچیدگی
آتش بس مسئولين تنها راه خدمت صادقانه به شهرو شهروندان ساروي است
در آستانه تبليغات انتخابات شوراي اسلامي شهر ساري هستيم متأسفانه فضاي كنوني برخورد مسئولين شهر و داوطلبان انتخابات شوراي شهر
همه باهم در تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی کوشا باشیم
یک سال به پایان رسید و سالی جدید آغاز شد و برگ زرینی دیگر از دفتر ملتی قهرمان ورق خورد. نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب
نوابغی جدید در عرصه انتخابات شوراها!
اگر این روزها نگاهی به روزنامه ها و مجلات و یا بازدیدی از سایت های استانی داشته باشیم با انواع و اقسام مقالاتی روبرو می شویم